No items found.

Як укласти договір про постачання газу

Щоб укласти договір про постачання природного газу з PRET СЕРВІС ЕНЕРГОЗМІН юридичному клієнту достатньо виконати кілька простих кроків:

  • Крок 1

    Надіслати на електронну адресу info@pret.org.ua заповнені заявку та проект договору купівлі-продажу природного газу (з пакетом супровідних документів). Оригінали слід подати в центр обслуговування клієнтів за місцем реєстрації підприємства. Клієнт заповнює договір у двох примірниках, взірець договору можна завантажити нижче. Важливо: керівник/довірена особа має особисто підписати договори. Також в електронному листі слід зазначити прізвище виконавця, відповідального за підписання договору, та його контактні дані (телефон, електронна пошта).

  • Крок 2

    Паралельно, отримуючи від чинного постачальника акт звірки розрахунків, споживач подає йому та реєструє лист про розірвання/призупинення договору (зразок листа можна завантажити нижче).

  • Крок 3

    Представник нового постачальника, отримавши заявку, проект договору та пакет документів, опрацьовує їх. Якщо зауважень немає, реєструє та підписує договір, вносить реквізити в електронну базу, а один примірник повертає споживачу.

Всі зміни до договорів оформлюються додатковими угодами. Порядок роботи з додатковими угодами (отримання, узгодження, підписання тощо) відповідає порядку роботи з договорами. Проекти додаткових угод надаються постачальником на електронну адресу споживача.

Якщо виникли додаткові питання, телефонуйте за номером: (050) 502 29 90

Отримайте пропозицію для свого бізнесу

Підготуємо для вас декілька персональних пропозицій, які будуть комфортними для ваших обсягів споживання.
Постачання електроенергії
Постачання природного газу
ВДЕ сервіс
Енергоаудит
Енергоконсалтинг
Підземні сховища природного газу
Оберіть послугу *
Дякуюємо! Ваш запит отримано!
Ой! Під час надсилання запиту сталася помилка.