730 днів Незламності!
![730 днів незламної боротьби](https://cdn.prod.website-files.com/640ef2de7631fd11624c2d12/65d8a1d131723ce897f109ac_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82_%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C_1_%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C_1.webp)
730 днів незламності
Війна триває, українські Захисники та Захисниці ціною власного життя виборюють українське майбутнє, 24/7, щодня, щохвилини. Пам'ятаємо про кожного полеглого Героя та вболіваємо за всіх, хто продовжує оберігати наш спокій.
Важливе завдання для тих, хто сьогодні в тилу — бути корисним на своєму місці. Тому продовжуємо розвивати українську економіку та підтримувати ЗСУ донатами !Слава Україні!