ПРОДУКТОВА ЛІНІЙКА PRET

Продуктова лінійка ПРЕТ СЕРВІС ЕНЕРГОЗМІН

В умовах війни склалася ситуація, яка не завжди сприяє енергозабезпеченню, тому розробляючи продуктову лінійку PRET, наші фахівці спрямовували свої зусилля на те, щоб максимально адаптувати її під потреби клієнтів і актуальні ринкові тенденції.

Постачання електричної енергії ми здійснюємо за вільними цінами, пропонуючи клієнтам різні комерційні пропозиції, що максимально адаптовані до потреб клієнтів.

Також PRET розробив продукт закупівлі імпортованої електричної енергії, що дозволить підприємствам постійно бути забезпеченими ресурсом і  працювати в моменти максимального навантаження енергосистеми. Ця послуга має велику перевагу в осінньо-зимовий період – гарантований захист від вимкнень.

Актуальним і вигідним для клієнтів PRET є постачання природного газу, зокрема з нагодою закупити необхідні обсяги блакитного палива на увесь опалювальний сезон за фіксованою ціною.

У свою продуктову лінійку PRET  вкладає й потужний потенціал української відновлюваної енергетики, що допоможе розвивати систему energy storage, впроваджувати«зелені» сертифікати якості та поглиблювати підприємницьку екосвідомість, тому запрошуємо юридичних власників СЕС до співпраці. Розвиток української відновлюваної енергетики має потужний потенціал, адже сьогодні це не тільки екологічний тренд, але й важлива необхідність.

Крім того, PRET  як сервіс енергозмін, розуміючи потреби в енергозбереженні та енергоефективності, пропонує нові додаткові послуги для своїх клієнтів – енергоаудиту та енергоконсалтингу.

Обирайте вигідну для Вас вигідну комерційну пропозицію та відчуйте переваги та скористайтеся перевагами сервісу енергозмін!