Топ-5 способів заощадження енергоресурсів на підприємстві

Топ-5 способів заощадження енергоресурсів

1. Енергетичний консалтинг: професійний аналіз графіків споживання та енергомісткого обладнання. Це дозволяє ефективно використовувати енергоресурси та зменшувати витрати. PRET може допомогти бізнесу підібрати оптимальний тариф і розробити індивідуальні стратегії споживання.

2. Проведення енергоаудиту: визначення способів і впровадження заходів для оптимізації споживання енергоресурсів та підвищення енергоефективності, економія на енергоресурсах та удосконалення виробничих процесів. Згідно із чинним законодавством, великі підприємства України зобов’язані проводити енергетичний аудит кожні 4 роки.

3. Розвиток «зеленої» енергетики: підприємства з дозволеною потужністю понад 50 кВт мають можливість стати учасником ринку електроенергії та продавати надлишки згенерованого ресурсу за ринковими цінами. PRET є постачальником, який, викуповуючи електроенергію у своїх клієнтів, бере на себе відповідальність за усі небаланси в генерації, які зазвичай призводять до штрафів.  

4. Комплексний підхід до використання енергоресурсів: бізнес може обрати єдиного постачальника електричної енергії та природного газу, в такому разі є можливість комплексного та цілісного підходу до енергозабезпечення. Раціональне використання енергоресурсів допоможе підприємцям заощадити час і кошти та отримати індивідуальні тарифні пакетні пропозиції.

5. Сприяння сталому розвитку: впровадження енергетичних інновацій має не тільки фінансову вигоду,  але й підтримує сталий розвиток. Ефективне використання підприємствами енергоресурсів сприяє зменшенню викидів і покращенню екологічного стану навколишнього середовища.

Забезпечимо енергоефективність вашого бізнесу! Для співпраці заповніть контактну форму тут: https://www.pret.org.ua/